Wycena i montaż rekuperacji w domach jenorodzinnych mazowieckie w tym: Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Legionowo.

Rekuprator.net O nas

OD 2007 ROKU SPECJALIZUJEMY SIĘ W MONTAŻU ENERGOOSZCZĘDNYCH SYSTEMÓW REKUPERACJI, MAJĄCYCH NA CELU POPRAWIENIE KOMFORTU I JAKOŚCI ŻYCIA W DOMACH JEDNORODZINNYCH.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Wykonaliśmy ponad 2000 instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych. Na nasz profesjonalizm składa się wiedza i umiejętności oraz poważne podejście do każdego klienta.
Dzięki korzystnym cenom chcemy stworzyć alternatywę w stosunku do konkurencyjnych firm, które oferują podobne usługi w wyższych cenach.
Nasz zespół to inżynierowie, projektanci i monterzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zdobywanej przez wiele lat wiedzy, możemy zagwarantować sprawną, cichą i bezawaryjną pracę każdej wykonywanej przez nas instalacji.

Jak działamy? Jak wyglądają etapy montażu rekuperacji od oferty do montażu?

Poniżej przedstawiamy infografikę jak przebiegają etapy montaży rekuperacji zarówno w domu jednorodzinnym, biurze jak i lokalu użytkowym.

6 KROKÓW DO MONTAŻU REKUPERACJI w DOMU JEDNORODZINNYM:

 1. PIERWSZY KONTAKT I PRZYGOTOWANIE OFERTY
  Podczas pierwszej rozmowy zapoznajemy się z potrzebami inwestora, odpowiadamy na pytania oraz prosimy o przesłanie materiałów potrzebnych nam do przygotowania oferty.
 2. SPOTKANIE NA BUDOWIE
  Po przedstawieniu oferty, w zależności od etapu na jakim znajduje się budowa, proponujemy niezobowiązujące spotkanie na budowie lub w naszym biurze.
 3. ZAWARCIE UMOWY
  W umowie zawarte zostają wszystkie wcześniejsze ustalenia i zakres ustalonych prac.
 4. WYKONANIE PROJEKTU INSTALACJI
  Montaż każdej instalacji poprzedzony jest sporządzeniem projektu przez jednego z naszych projektantów. W trakcie przygotowywania projektu, pozostajemy w stałym kontakcie z inwestorem, a następnie gotowy projekt przekazujemy do akceptacji.
 5. MONTAŻ – ETAP 1
  Na tym etapie wykonywana jest instalacja rurowa. Rozprowadzone zostają kanały wentylacyjne, zamontowane puszki rozprężne, a także przygotowane zostaje miejsce późniejszego montażu rekuperatora. W razie potrzeby wykonywane są także wszystkie przejścia przez stropy i pozostałe przegrody budowlane. Etap ten realizowany jest najczęściej na stanie surowym, zamkniętym budynku.
 6. MONTAŻ – ETAP 2
  Na tym etapie montowana jest centrala wentylacyjna, automatyka, anemostaty (nawiewne i wywiewne), sterownik oraz zewnętrzne kratki czerpni i wyrzutni. Następnie wykonujemy pomiar i regulację instalacji, gwarantującą sprawną pracę systemu wentylacji. Etap ten wykonujemy, gdy wszystkie prace “pylące” w budynku dobiegną końca.

rekuperator.net lokalizacja

REKUPERATOR.NET
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 48
05-230 Kobyłka

Rekuperator.net telefon

+48 537 800 444