Pon - Pt / 8:00 - 16:00

REALIZACJA

Jak działamy?

Jak wyglądają etapy montażu rekuperacji od oferty do montażu?
Poniżej przedstawiamy infografikę jak przebiegają etapy montaży rekuperacji zarówno w domu jednorodzinnym, biurze jak i lokalu użytkowym.

6 KROKÓW DO MONTAŻU REKUPERACJI W DOMU JEDNORODZINNYM

PRZYGOTOWANIE OFERTY

1

PIERWSZY KONTAKT

Podczas pierwszej rozmowy zapoznajemy się z potrzebami inwestora, odpowiadamy na pytania oraz prosimy o przesłanie materiałów potrzebnych nam do przygotowania oferty.
2

SPOTKANIE NA BUDOWIE

Po przedstawieniu oferty, w zależności od etapu na jakim znajduje się budowa, proponujemy niezobowiązujące spotkanie na budowie lub w naszym biurze.
3

ZAWARCIE UMOWY

W umowie zawarte zostają wszystkie wcześniejsze ustalenia i zakres ustalonych prac.
4

WYKONANIE PROJEKTU INSTALACJI

Montaż każdej instalacji poprzedzony jest sporządzeniem projektu przez jednego z naszych projektantów. W trakcie przygotowywania projektu, pozostajemy w stałym kontakcie z inwestorem, a następnie gotowy projekt przekazujemy do akceptacji.

MONTAŻ

1

Etap

Na tym etapie wykonywana jest instalacja rurowa. Rozprowadzone zostają kanały wentylacyjne, zamontowane puszki rozprężne, a także przygotowane zostaje miejsce późniejszego montażu rekuperatora. W razie potrzeby wykonywane są także wszystkie przejścia przez stropy i pozostałe przegrody budowlane. Etap ten realizowany jest najczęściej na stanie surowym,
2

Etap

Na tym etapie montowana jest centrala wentylacyjna, automatyka, anemostaty (nawiewne i wywiewne), sterownik oraz zewnętrzne kratki czerpni i wyrzutni. Następnie wykonujemy pomiar i regulację instalacji, gwarantującą sprawną pracę systemu wentylacji. Etap ten wykonujemy, gdy wszystkie prace “pylące” w budynku dobiegną końca.
Rekuperator
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Piątek 
  • 8:00 - 16:00
Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 48 , 05-230 Kobyłka

Biuro: +48 537 800 444

Dział projektowy: +48 537 300 444

Serwis: +48 537 400 444

Zostaw swój numer

Zostaw swój numer

NIEBAWEM ODDZWONIMY!