Pon - Pt / 8:00 - 16:00

O NAS

Rekuperator.net od 2007 roku specjalizuje się w montażu energooszczędnych systemów rekuperacji, mających na celu poprawienie komfortu oraz jakości życia w domach jednorodzinnych.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Na nasz profesjonalizm składa się wiedza i umiejętności oraz poważne podejście do każdego klienta.
Dzięki korzystnym cenom chcemy stworzyć alternatywę w stosunku do konkurencyjnych firm, które oferują podobne usługi w wyższych cenach.
Nasz zespół to inżynierowie, projektanci i monterzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zdobywanej przez wiele lat wiedzy, możemy zagwarantować sprawną, cichą i bezawaryjną pracę każdej wykonywanej przez nas instalacji.
Wykonaliśmy ponad
0
instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, montujemy jedynie sprawdzone rekuperatory o dobrych parametrach technicznych i najwyższej jakości wykonania, produkowane przez renomowane marki.

WŁASNE EKIPY MONTAŻOWE

Nie korzystamy z usług podwykonawców. Posiadamy własne doświadczone ekipy montażowe, które wykonują wszystkie nasze instalacje.

GWARANCJA

Na montowane przez nas instalacje udzielamy 10 letniej gwarancji sprawnego funkcjonowania oraz 2 letniej gwarancji na wszystkie zamontowane urządzenia. Serwisujemy wykonane przez nas instalacje i rekuperatory także po upływie okresu gwarancji.

UBEZPIECZENIE OC

Możesz spokojnie czekać na zakończenie prac montażowych w Twoim domu. Posiadamy polisę OC na wypadek niespodziewanych wydarzeń mogących przytrafić się na każdej budowie.

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy etap prac zakończony jest pisemnym protokołem odbioru. Uruchomienie systemu wentylacji potwierdzamy protokołem pomiarów i regulacji instalacji. Pomiar wykonujemy certyfikowanym i kalibrowanym anemometrem TESTO.
Image
Profesjonalne systemy rekuperacji
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Piątek 
  • 8:00 - 16:00
Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 48 , 05-230 Kobyłka

Biuro: +48 537 800 444

Dział projektowy: +48 537 300 444

Serwis: +48 537 400 444

Zostaw Swój numer

Oddzwonimy!

Zostaw Swój numer

NIEBAWEM ODDZWONIMY!