Pon - Pt / 8:00 - 16:00

O NAS

Rekuperator.net od 2007 roku specjalizuje się w montażu energooszczędnych systemów rekuperacji, mających na celu poprawienie komfortu oraz jakości życia w domach jednorodzinnych.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Na nasz profesjonalizm składa się wiedza i umiejętności oraz poważne podejście do każdego klienta.
Dzięki korzystnym cenom chcemy stworzyć alternatywę w stosunku do konkurencyjnych firm, które oferują podobne usługi w wyższych cenach.
Nasz zespół to inżynierowie, projektanci i monterzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zdobywanej przez wiele lat wiedzy, możemy zagwarantować sprawną, cichą i bezawaryjną pracę każdej wykonywanej przez nas instalacji.
Wykonaliśmy ponad
0
instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

DLACZEGO MY

01

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, montujemy jedynie sprawdzone rekuperatory o dobrych parametrach technicznych i najwyższej jakości wykonania, produkowane przez renomowane marki.
02

WŁASNE EKIPY MONTAŻOWE

Nie korzystamy z usług podwykonawców. Posiadamy własne doświadczone ekipy montażowe, które wykonują wszystkie nasze instalacje.
03

GWARANCJA

Na montowane przez nas instalacje udzielamy 10 letniej gwarancji sprawnego funkcjonowania oraz 2 letniej gwarancji na wszystkie zamontowane urządzenia. Serwisujemy wykonane przez nas instalacje i rekuperatory także po upływie okresu gwarancji.
04

UBEZPIECZENIE OC

Możesz spokojnie czekać na zakończenie prac montażowych w Twoim domu. Posiadamy polisę OC na wypadek niespodziewanych wydarzeń mogących przytrafić się na każdej budowie.
05

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy etap prac zakończony jest pisemnym protokołem odbioru. Uruchomienie systemu wentylacji potwierdzamy protokołem pomiarów i regulacji instalacji. Pomiar wykonujemy certyfikowanym i kalibrowanym anemometrem TESTO.
Rekuperator
Godziny otwarcia
  • Poniedziałek - Piątek 
  • 8:00 - 16:00
Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 48 , 05-230 Kobyłka

Biuro: +48 537 800 444

Dział projektowy: +48 537 300 444

Serwis: +48 537 400 444

Zostaw swój numer

Zostaw swój numer

NIEBAWEM ODDZWONIMY!